SVATEBNÍ ŠATY

Nabízíme Vám k zapůjčení velký výběr dámských svatebních šatů ve velikostech 34 až 52 osvědčených značek ELIZABETH, MADORA, DUBER, ROMANTICA, VENUS, ELODY a EMMI MARIAGE.

Svatební šaty běžně půjčujeme na dobu čtyř až pěti dnů, ale samozřejmě podle Vašich potřeb lze výpůjční lhůtu upravit. Cena za vypůjčení se pohybuje od 2.500 do 8.500 Kč.

Také je možné si u nás zakoupit nebo objednat nové šaty podle katalogu. Vybraný model Vám také můžeme zapůjčit za výhodných podmínek jako první zákaznici.

Abychom se mohli plně věnovat jen Vám, je nezbytné se předem telefonicky nebo e_mailem objednat a dohodnout si termín Vaší návštěvy. Naše otvírací doba není pevně stanovena, snažíme se Vám vyjít vstříc a přivítáme Vás i v dopoledních nebo večerních hodinách a také ve volných dnech. Tím, že budete objednána, si zajistíte nerušený čas, který potřebujete na výběr šatů pro Váš svatební den.

Upozorňujeme, že jsme byli bohužel nuceni zkoušku svatebních šatů zpoplatnit částkou 200 Kč. Tato částka Vám samozřejmě v případě rezervace šatů bude odečtena.

Vybrané šaty Vám budeme rezervovat po zaplacení zálohy 50% z ceny půjčovného. Vyzvednete si je v domluveném termínu před svatbou upravené, vyčištěné a v přepravním obalu.